Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Kadınlarda Hipogonadotropik Hipogonadizm :: Tedavi Önerileri

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Birbirine Benzeyen Hastalıklar
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
duygusuz
19.07.2013 saat: 00:23
Kayıtlı Üye #247

Teşekkür etti 0 zaman içinde 0 gönderi
Arkadaşlar merhaba bende sitede belirtilen birbirine benzeyen belirtilere sahibim. İnternet üzerinden birçok araştırma yaptım ve bu gibi rahatsızlıklara benzeyen cok hastalık olduğunu gördüm. Sitede pek bahsedildigini görmedim Klinefelter da bunlardan biri oldugu soyleniyor doğuştan gelen bir rahatsızlık ve sebebinin neler oldugu bilinmiyor. Sadece belirtilerinden bahsedilmiş XXY yada XYY kromozomlarına sahip olabiliyormus bu hastalıga sahip olanlar. Aşagıdaki linkte bahsediliyor
Bağlantı

Bu hastalıgın teşhisi kromozom testiyle anlasılıyormus. Bilginize herkese acil şifalar.
En Üst
oscar
15.04.2018 saat: 21:45
Kayıtlı Üye #1633

Teşekkür etti 11 zaman içinde 11 gönderi
Bende doktora gitmeden önce hastalığını arstiriyordum acaba hastalığım ne bir gün a ben klinefelterim bir gün acaba kallmanmıyım frohlich bana en çok uyanıydı herneyse hepsi birbirine benziyor doktora gittim ama hala hastaligimin tam adini bilmiyorum hipoganodizm dedi doktor ama bu genel adı galiba off keşke beilseydim doktorlar bunu neden onemsemiyorlarki tüm bu durumunu anlatacak bir kelimeye ihtiyacım var doktorun ağzından çıkacak o latince kelimeler tanrının sözleri gibi kutsal
En Üst
Hastalik34
06.03.2019 saat: 19:55
Kayıtlı Üye #1824

Teşekkür etti 2 zaman içinde 2 gönderi
Slm 1bucuk aydir ovitrelle kulandim az gelişme var
En Üst

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF