Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Kadınlarda Hipogonadotropik Hipogonadizm :: Hasta Hikayeleri

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Benim Hipolu Hikayem
Sayfaya git  1 2 3 4
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
meraklı
04.05.2015 saat: 16:46
Kayıtlı Üye #1123

Teşekkür etti 2 zaman içinde 1 gönderi
zor donemden gecmissinz ama sonuç güzel. ben de aynı teşhisi aldım 16 yasımda. simdi 26 yım ve tup bebek surecine başlayacağız. zor bir tedavi mi kilo sorun olurmu tedavide.... bir sürü sorum var. yardımcı olur musunuz
En Üst
2 Üye meraklı (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 yedekkobay (Tarih: 05.05.2015) , engineer (Tarih: 30.10.2016)
Nefarkeder
09.12.2018 saat: 00:51
Kayıtlı Üye #1782

Teşekkür etti 0 zaman içinde 0 gönderi
Meczup alıntı ...

Söylemek en iyisi de zamanımızda evliliklerin çoğu görücü usulüyle oluyor. İlk görmeye gittiğin birisine nasıl anlatırsın? Velevki anlattın, seni neden kabul etsin? O riski neden alsın?
Herhalde içimizde Brad Pitt ler yok .

Evet var. Var da neye yarıyor? Yakışıklıyım da ne oluyor? İşim gücüm yerli yerinde, kariyerim var, param var, herşeyim var ama hiçbir şeyim yok. Öyle bir duygu ki bu amacım yok. Birini sevmeye bile korkar oldum artık. Tek ama tek sıkıntım çocuğumun olmayacağı. Öyle yorgunum ki tedavi olma isteğim bile yok. Bu halimle beni kabul edenler var mı ? Evet var. Ama kimsenin elinden bu hakkı alamam ben. Çocuk yapma ihtimalini alamam hiç bir kadının elinden. O kadar bayan var ki etrafımda.. ama sevemiyorum. Hep korkuyorum aceba yargılanırmıyım diye. Tükendim artık,30 yaşındayım ve gerçekten tükendim. Dert ortağımda yok. 12 senedir tek başımayım. Dışardan insanlar gıpta ile bakıyor bana ama içimi kimse bilmiyor...
En Üst
oscar
09.12.2018 saat: 23:29
Kayıtlı Üye #1633

Teşekkür etti 11 zaman içinde 11 gönderi
Bende ne tip ne kariyer ne baba (ki istemiyorum) olma şansı ne huzur ne para var bu saydiklarina giptayla baktim ama sana haline şukret diyecekte değilim bunun eksikliğini hissediyorsa diğer saydign hicbirseyin bir önemi kalmiyor ama bu hayatta mutlu olmak istiyorsan bencil olmak zorundasin bir kiz bul evlen çocuk için tedavi ol olmuyorsa evlatlikta iyi bir seçenek bir çok seyiaşmış bir insansin bununda üstesinden geleceğine eminim kim neder birak artik herşeyi zamanın akisina ver baba olmaya bu kadarda yuceltmeyin bu bos dünyaya aci çekmesi için bir yasam daha getirmek sacmalik ( bu benim Görüşüm hakaret etmezseniz iyi olur )
En Üst
Sayfaya git  1 2 3 4  

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF