Forumlar
Hipogonadizm :: Forumlar :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm Konulari :: Erkeklerde Hipogonadotropik Hipogonadizm

<< Önceki konu | Sonraki konu >>
Evlilik Problemi
Sayfaya git  1 2 3 4 ... 9 10 11
Moderatörler: Sustanon, supermen, Emka, engineer
Yazar Mesaj
..SABOTAJ..
20.08.2012 saat: 19:50
●~~★♥★~~●
Kayıtlı Üye #49

Teşekkür etti 1 zaman içinde 1 gönderi
ustadım haklısın kendimede inanamıyorum zaten ama olay tamamen bitmişir kafamda bu ilaçlara gelince inanılmaz derecede bisürü yan etkileri var saymakla bitmiyo ama şuanda ihtiyacım var enaz 6 ay hipo hipo olduğumu öğrendiğimde bikez geçirmiştim tedavi almamıştım ama buseferde geçirince risk arttı buseferki en ağırı majör delireceğimi düşündüm bian ama allahtan ilaç etki etmeye başladı bazı kişilerde yaramaya biliyomuş şanslıyım yani normalde ağır başlı olgun duruşum vardır ama bazen busebepler beni aptallaştırabiliyo şunuda sölemeliyim yav arkadaş seninde her konuda bilgin var baya zeki bi insan olduğun kesin

[ Düzenlendi 20.08.2012 saat: 19:59 ]
En Üst
HAYDAR
20.08.2012 saat: 22:43
Kayıtlı Üye #10

Teşekkür etti 42 zaman içinde 20 gönderi
kariyer kardeşim yazmı yazarak veriyordum doktoruma diye,ben ilk bu konularrla alakalı doktora gitmeye karar verdiğimde birtane a4 kağıt aldım ve bütün sıkıntılarrımı yazdı m ve ertesi gün doktora verdim.yoksa konuşarak asla anlatamazdım.sağolsun doğru tanıyı o koymuştu.ondan önce geri zekalı bir üroloğa gittim neler yaptı ne tahliller penisin ucundan demir sokupp idrar yollarına bile baktı ama acayip ilaçlarla salladı(hatta bu operasyon sırasında asistanı sordu sen kaç yaşındasın diye penis boyu yüzünden:() başından oda doktor doğru tanıyı koyanda....
En Üst
..SABOTAJ..
21.08.2012 saat: 16:03
●~~★♥★~~●
Kayıtlı Üye #49

sırf bu utangaçlık yüzünden 21 yaşımdan sonra anca uğraşmaya başladım tabi ozamanlar madi durumda berbattı tabi ama genede hastalığımızla mücadele etmeyi öğrendik çok şükür şuanda sırf bu sebeplerden dolayı yaşı baya ilerlemiş ve hala ögrenemeyenler var oyüzden utanmak kesinlikle büyük bi engel
En Üst
muhammedhamzaaa
21.08.2012 saat: 17:31
Kayıtlı Üye #9

Teşekkür etti 22 zaman içinde 20 gönderi
Utanmayı, sıkılmayı bırakmadan olmuyor. Ben de ilk doktora gittiğimde muayeneden önce doktorum tansiyonumu ölçtü. Tansiyon 14 çıktı. Şimdiye kadar tansiyonumun 12 ye çıktığını hatırlamıyorum. Şüphesiz ilk etapta zor olacaktır. Ancak zamanla duruma alışabiliriz.
En Üst
..SABOTAJ..
22.08.2012 saat: 06:48
●~~★♥★~~●
Kayıtlı Üye #49

adembaba alıntı ...
Sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün emi kariyer. Adam gerdek gecesini düşünmez mi? Öbür meseleleri kafana takma, yeter de artar bile... Bitkisel ilaçlarla bir kazanım sağlayabilceğini hiç zannetmem, aksine karaciğerine böbreklerine zarar verebilirsin. Reklamları çok cazip görünüyor fakat adamların işi bu, hayal satmak... 

İlle de büyütmek istiyorum diyorsan, ben eski forumda soran bir arkadaşa şu linki paylaşmıştım:
http://www.thundersplace.org/forum/ bu forumda adamlar işin kitabını yazmış dense yeridir,  

adembaba bu sitede bi harf türkçe yazı yok girdiğim gibi geri çıktım
En Üst
adembaba
22.08.2012 saat: 21:35
Kayıtlı Üye #8

Teşekkür etti 13 zaman içinde 10 gönderi

Kariyer yeterli vaktim olsa siteyi türkçeye çevirmek isterdim... Şöyle yardımcı olabilirim belki şurada yeni başlayanlar için standart egzersizler sıralanmış: Bağlantı O sayfada tamamen yabancı dil ama çevirecek vaktim yok, ilgilenen arkadaşlar google translate deneyebilir, anlaşılmayan kritik yerleri anlamadıkları sayfanın linkiyle yazarlarsa (özel mesaj olarak ta olabilir) bakar ve cevap veririm. Dikkat sayfalarda erkek cinsel organı fotoları mevcuttur, rahatsız olacaklar sayfaya gitmesin!
En Üst
fedai
23.08.2012 saat: 03:35
Kayıtlı Üye #55

Teşekkür etti 0 zaman içinde 0 gönderi

kariyer alıntı ...
mesela ilişki halinde 12 santim normal ve yeterli deniliyo ama bunu karşıtaraf nasıl algılar bilmiyorum sağlıklı insanlara göre baya altta kalabiliyo bence bunu kafasına takan çok kişi var oyüzden özelden değilde burdan yazdım. bide reklamlarda bitkisel ilaçlar basbas bağırıyo duğruluk payı nedir bilen varmı ben hiç kullanmadım sadece şunu biliyodum vücuttan yağ alınıp kalınlaşabilir ve kökünden çekip 2veya4 santim uzatılabilirdiye oda çok riskli hepsi gidebilir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verdiğin ölçü gayyet yeterli. Hatta şöyle bişey söyleyim sana sıradan bir erkekten daha performans sahibi olabiliyor bu rahatsızlığı taşıyanlar. Bunu evlendiğinde göreceksin . Yani hiç bir eksiğin yok.
 Ben evlenirken çok korkarak evlenmiştim. Hatta anlattım diğer bölümde sakalım ve vücudumda hiç tüy bile yoktu. Cinsel anlamda yeterli olduğumu hatta fazla olduğumu evlendiğimde anladım. Benim ölçülerimde seninki gibiydi. tedavi sürecine başlayıp 1 sene gibi bir süre geçirince ölçüler çok değişecek 1 senede sakalların normal bir şekilde çıkacak. vücudun kıllanacak. Hipogonadizm tedavisi hiç zor değil. Merak etme rahat ol .

[ Düzenlendi 23.08.2012 saat: 03:37 ]
En Üst
..SABOTAJ..
23.08.2012 saat: 06:18
●~~★♥★~~●
Kayıtlı Üye #49

fedai kardeş tedavi çok zor aslında ama sizlerle çok basit...burdaki herkezin prlanta gibi kalbi var.

[ Düzenlendi 23.08.2012 saat: 06:21 ]
En Üst
1 Üye ..SABOTAJ.. (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 alp (Tarih: 18.09.2014)
musti10
23.08.2012 saat: 10:41
Kayıtlı Üye #24

Teşekkür etti 5 zaman içinde 5 gönderi
Tedavi bence de çok kolay zorlaştıran şey ilaçların insulin vb. ilaçlar gibi rahat bulunamaması. Ben hastalığımı tam 3 sene önce öğrendim ilaç bulmak dışında hiçbir zorluk yaşamadım. Doktorunuzla irtibat halinde olun ve ilaç durumunuzu belirtin alternatif ilaçları kullanmaya çalışın ben bunu yapmadım.3 senede sadece hastalığımın imkansız olmadığını tedavisinin kolay olduğunu öğrendim. Dediğim gibi pregnyl bulamamak dışında sorun yaşamadım. Bulamadığım içinde hep yarıda kaldı tedavim.
En Üst
Sustanon
23.08.2012 saat: 17:12
Sustanon

Kayıtlı Üye #1

Teşekkür etti 560 zaman içinde 300 gönderi
Soyle oldu Boyle oldu diye anlatmiyorum artik sadece 30 kusur erkekle birlikte Olmus bir kadinla 1,5 Yilmaz birlikte oldum. Onceki sevgililerini defalarca aldadip bende aradığını ve onu mutlu ettigimi söyleyip beni aldatmamisti. Neden diye sorduğumda iyi sevistigimi iliski sıklığının kısa olduğunu, iliski saysini ve süresini diğer erkeklerde bulamadığını söylemişti. Penis boyum hakkında normal ölçülerde oldugumu ve daha buyuk olursa ona acı vereceğini söylemişti. Yani ne kadar buyuk olursa olsun bir kısa bir sürede ve 1kez sevisebiliyorsaniz kadınlar bunu tercih etmiyor. Zaten ilk sefer kısa sürer

[ Düzenlendi 24.08.2012 saat: 16:51 ]
En Üst
1 Üye Sustanon (-a-e-ya-ye) teşekkür etti. Teşekkür edenler: :
 Burakesteron (Tarih: 17.04.2016)
Sayfaya git  1 2 3 4 ... 9 10 11  

Hızlı Geçiş:     En Üst

Bu konuyu uzaktan oku: rss 0.92 Bu konuyu uzaktan oku: rss 2.0 Bu konuyu uzaktan oku: RDF